Święta Wielkiej Nocy skłaniają nas

do refleksji, przemyśleń i umacniania wiary.

To czas kiedy na nowo budzi się życie

i napełnia nas nadzieją na lepsze dziś i piękniejsze jutro.

Z tej okazji składamy najserdeczniejsze

życzenia zdrowych, radosnych, pełnych

pokoju Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Niech wiara, nadzieja i miłość,

będą zawsze obecne w naszym życiu.

Dyrektor oraz pracownicy

Gminnego Ośrodka Kultury

w Wołajowicach

Wielkanoc 2017

Ilustracja artykułuMiło nam powitać Państwa na nowej stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach. Nowa witryna pozwoli na osiągniecie wyższego poziomu jej dostępności zarówno dla użytkowników uwzględniając osoby niepełnosprawne jak i dostępności sprzętowej (urządzenia mobilne). Na nową wersję strony przeniesiono wyłącznie ostatnie informacje (z poszczególnych kategorii).

Ilustracja artykułuW gminie Hrubieszów przygotowują się do Kiermaszu Wielkanocnego. Na ilustracja rękodzieło mieszkańców sołectwa Świerszczów. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej, przyjdź na hrubieszowski deptak 7 kwietnia br.

Ilustracja artykułuKonkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną. Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą kartkę wielkanocną. Do pobrania: REGULAMIN (plik w formacie PDF), METRYCZKA (plik w formacie PDF)

Ilustracja artykułuGminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym "ZIMA W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI". Do pobrania: REGULAMIN (plik w formacie PDF)

Copyright © 2017 GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach.