Przez dwa dni, 15-16.05.2018 r., gościliśmy na terenie gminy Hrubieszów grupę rowerową z gm. Ruda Huta. Cykliści zobaczyli obiekty naszego dziedzictwa kulturowo-przyrodniczego m.in.:  obiekty po Towarzystwie Rolniczym Hrubieszowskim w Dziekanowie, obiekty sakralne, z drewnianym kościołem w Moniatyczach i dawną cerkiewką w Szpikołosach, grodzisko i Królewski Kąt w Gródku.

23 marca 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach wraz z Hrubieszowskim Domem Kultury w Hrubieszowie zorganizowali II Kiermasz Wielkanocny. Na hrubieszowskim deptaku 30 wystawców oferowało palmy, pisanki, stroiki wielkanocne oraz świąteczne kulinaria.

Tego samego dnia uhonorowano zwycięzców Gminnego Konkursu Plastycznego „NAJŁADNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, a inicjatorem Biblioteka Publiczna w Czerniczynie.

Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ.

Do pobrania:

REGULAMIN (plik w formacie PDF),

METRYCZKA (plik w formacie PDF).

Copyright © 2018 GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach.