Wójt Gminy Hrubieszów
pod patronatem Związku Gmin Ziemi Hrubieszowskiej
oraz Starosty Hrubieszowskiego

28 STYCZNIA 2018

REGULAMIN (plik w formacie PDF)

KARTA ZGŁOSZENIA (plik w formacie PDF)

19 grudnia br. na deptaku miejskim w Hrubieszowie Wójt Gminy Hrubieszów i Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach zorganizowali II GMINNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY.

Celem Jarmarku jest promowanie lokalnych i regionalnych tradycji, zwyczajów i dziedzictwa kulturowego związanego ze Świętami Bożego Narodzenia i możliwość sprzedaży wszelkich produktów związanych z tą tematyką.

Szlachetna paczka - to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które z różnorodnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.
Biblioteka Publiczna w Stefankowicach kolejny raz brała udział w akcji „szlachetna paczka”.
Tegoroczna  edycja przebiega pod hasłem „lubię ludzi”. Pomagaliśmy jednej z potrzebujących rodzin z terenu  Hrubieszów i okolice. I tak jak mówi przysłowie „ Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka” - tak i nam dzięki osobom o szlachetnych sercach udało się przygotować wiele paczek, które trafiły właśnie do tej rodziny.

Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Do pobrania: REGULAMIN (plik w formacie PDF), METRYCZKA (plik w formacie PDF)

Spotkanie z książkami to wielka przygoda. Mogły się o tym przekonać dzieci z terenu gminy Hrubieszów w ramach Gminnego Turnieju Czytelniczego. Dzieci przeniosły się w bajkowy świat Narnii, zaznały przygód dzięki lekturom „W 80 dni dookoła świata” oraz „Ania z Zielonego Wzgórza”. Na podstawie tych lektur uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat ich treści.

Copyright © 2018 GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach.