Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ.

Do pobrania:

REGULAMIN (plik w formacie PDF),

METRYCZKA (plik w formacie PDF).

Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym "Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego".

Do pobrania:

REGULAMIN (plik w formacie PDF),

KARTA ZGŁOSZENIA (plik w formacie PDF).

Pod takim hasłem w  Gminnym Ośrodku Kultury  28.02.2018r odbył się Gminny Turniej Czytelniczy. Adresowany był do uczniów kl. I-III szkól podstawowych z terenu gminy Hrubieszów.

Celem konkursu było rozbudzenie pasji czytelniczych, pobudzenie fantazji i wyobraźni dziecka oraz wyrabiania umiejętności współdziałania i rywalizacji w grupie.

Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Do pobrania: REGULAMIN (plik w formacie PDF), METRYCZKA (plik w formacie PDF)

Spotkanie z książkami to wielka przygoda. Mogły się o tym przekonać dzieci z terenu gminy Hrubieszów w ramach Gminnego Turnieju Czytelniczego. Dzieci przeniosły się w bajkowy świat Narnii, zaznały przygód dzięki lekturom „W 80 dni dookoła świata” oraz „Ania z Zielonego Wzgórza”. Na podstawie tych lektur uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat ich treści.

Copyright © 2018 GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach.