Dnia 06.11.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach odbył się 21 Gminny Jesienny Konkurs Recytatorski. W konkursie udział wzięło 15 osób: uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum.

Jury konkursu przyznało następujące miejsca w trzech kategoriach:

Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym "Spotkanie z książką".

Do pobrania:

REGULAMIN (plik w formacie PDF),

KARTA ZGŁOSZENIA (plik w formacie PDF).

Ilustracja artykułuKonkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną. Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą kartkę wielkanocną. Do pobrania: REGULAMIN (plik w formacie PDF), METRYCZKA (plik w formacie PDF)

Ilustracja artykułuGminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym "ZIMA W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI". Do pobrania: REGULAMIN (plik w formacie PDF)

Ilustracja artykułuGminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zaprasza do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym "Z książką za pan brat". Do pobrania: REGULAMIN (plik w formacie PDF), KARTA ZGŁOSZENIA (plik w formacie PDF).

Copyright © 2017 GOK Hrubieszów z/s w Wołajowicach.