Tekst alternatywny do obrazka: wykonaj model Eko-ludka z odpadów (np. butelki plastikowe, opakowania, puszki, kartony...) dostarcz go do jednej z bibliotek Gminy Hrubieszów (Czerniczyn, Dziekanów, Kosmów, Moniatycze, Stefankowice) do 21 kwietnia, zapoznaj się z regulaminem, wygrywaj nagrody.

22 kwietnia będziemy obchodzić Światowy Dzień Ziemi. Jest to największe ekologiczne święto, obchodzone od 1970 r. na całym świecie. W tym dniu obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Wszelkie działania podejmowane w tym dniu mają przyczynić się do zwiększenia świadomości wpływu,  jaki wywieramy na środowisko i co można z nim zrobić.

A jak my możemy przyłączyć się do obchodów tego święta? Możemy posprzątać swój pokój albo wybrać się  do parku i wyzbierać leżące tam śmieci …..albo,  wziąć udział w konkursie organizowanym przez Biblioteki Gminy Hrubieszów ”EKO-ludek”.

REGULAMIN (plik w formacie PDF).

Copyright © 2021 GOK Hrubieszów z siedzibą w Wołajowicach.